Okres po sezonie charakteryzuje się tym, że to właśnie wtedy podejmowanych jest większość decyzji kadrowych. Jest to czas zarówno pożegnań jak i powitań.

Już dziś możemy poinformować, że w przyszłym sezonie nie zobaczycie w naszych barwach Cleversona Pelca.

Brazylijczyk z Polskim paszportem dołączył do FC w połowie zeszłego sezonu i z miejsca stał się jednym z ważniejszych ogniw w układance Klaudiusza Hirscha. W tym sezonie Pelc trafiał do siatki przeciwnika łącznie 15 razy co uczyniło go drugim najlepszym strzelcem naszego zespołu.

Clevi mimo kontraktu ważnego jeszcze na przyszły sezon poprosił o wcześniejsze rozwiązanie umowy. Wszystko to miało związek ze sprawami osobistymi zawodnika. Na chwilę obecną możemy poinformować, że w przyszłym sezonie Pelca nie zobaczymy na polskich parkietach, a sam zawodnik opuścił nasze państwo.

19125936 10208388457660082 1430773340 o

Czas spędzony w Toruniu z pewnością będę mile wspominał, poznałem tutaj wielu wspaniałych ludzi. Mam wiele ciepłych wspomnień stąd, mój drugi syn się tutaj urodził, więc Toruń zawsze będzie w moim sercu. Chciałbym, żeby wszyscy wiedzieli, że będę wspierał FC, będę śledził wyniki i mimo, że mnie tu fizycznie nie będzie to będę sercem i myślami. – podsumowuje Cleverson Pelc.

My z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Cleviemu za wspólnie spędzony czas oraz życzyć szczęścia i powodzenia w dalszym życiu!