Ostatnie lata przyniosły wiele zmian, dzięki którym jeszcze bardziej doceniliśmy własne zdrowie i życie, oraz życie naszych bliskich. Nie trzeba doświadczać wizyty w szpitalu, by przekonać się, że obciążona służbą pandemią Polska Służba Zdrowia, coraz gorzej radzi sobie z opieką zdrowotną, a ciężkich zachorowań przybywa.

Jednak to, co w Polsce budzi bezradność lekarzy, w innych miejscach świata może być standardową procedurą leczenia. Z takimi przypadkami styka się na co dzień Anna Wolska, agent ubezpieczeniowy z 15-letnim doświadczeniem i sponsor klubu Football Club Toruń!„Wielokrotnie powtarzam, że dobra polisa to najlepszy i najszybszy sposób na pozyskanie gotówki w przypadku ciężkiego zachorowania. Jednak pieniądze to nie wszystko – potrzebna jest jeszcze szybka reakcja i wiedza, gdzie można wyleczyć daną chorobę i w jakiej części świata klinika podejmie się leczenia. Zawsze pomagam moim klientom w załatwianiu formalności, dlatego sama również poszerzam swoje kompetencje i zdobywam nową wiedzę, by w chwili zachorowania, przy wysokich polisach nawet do 10 MLN zł móc wpiąć moich klientów w globalny system ochrony zdrowia, bo wiem, że w tak trudnych sytuacjach bardzo często to pieniądze, czas i kontakty ratują życie.” – mówi Anna Wolska.

Pani Anna w swoim portfolio posiada ponad 700 klientów indywidualnych i biznesowych, dlatego do swojej pracy podchodzi rzetelnie i z zaangażowaniem. Każde spotkanie rozpoczyna się od audytu posiadanych polis ubezpieczeniowych. To pierwszy krok do skutecznego ubezpieczenia, z którego może skorzystać bezpłatnie każda osoba zainteresowana dobrze dobraną polisą.

Podczas godzinnej rozmowy dowiemy się, czy nasze obecne ubezpieczenie zawiera najważniejsze dla nas okoliczności wypłat i czy w umowie nie znajdują się niekorzystne dla nas wykluczenia. Jeśli chcemy nabyć ubezpieczenie adekwatne do naszych potrzeb, podczas spotkania istnieje także możliwość poznania produktów ubezpieczeniowych.

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoje biznesy przede wszystkim na własnych barkach, a kiedy zdrowie zaczyna zawodzić, albo pojawia się nieoczekiwany wypadek, pozyskana z polisy gotówka pomoże w spłaceniu bieżących zobowiązań albo pozwoli opłacić prywatne leczenie, by jak najszybciej stanąć na nogi i wrócić do codziennych obowiązków.

Jeśli szukasz doświadczonego Agenta Ubezpieczeniowego, zapraszamy do kontaktu z Anną Wolską.
https://www.aviva.pl/agent/60337/
Facebook: https://www.facebook.com/wolska.anna


(artykuł nadesłany)

F.C. Toruń