Football Club Toruń włącza się w pomoc toruńskiemu Hospicjum Nadzieja! Do wylicytowania między innymi unikatowa, meczowa koszulka „pomarańczowo – czarnych” z sezonu 2018/2019, w której nasi piłkarze wywalczyli Wicemistrzostwo Polski!To jednak nie wszystkie przedmioty! W zestawie Kibica FC Toruń są jeszcze:

– pamiątkową statuetkę
– zdjęcie zespołu FC REITER Toruń z sezonu 2020/2021 z podpisami zawodników
– klubowy fitshaker i smyczki Jak czytamy w mailu, który dotarł do naszego Klubu:

„W imieniu Fundacji Społeczno Charytatywnej Pomoc Rodzinie i Ziemi zwracamy się z uprzejmą prośbą o włączenie się do naszej akcji ,,Magiczna Gwiazdka dla Podopiecznych Hospicjum Nadzieja” w Toruniu.

Będziemy wdzięczni za każdą formę wsparcia udzieloną przez Football Club Toruń. W tym roku ze względu na trwającą pandemię Covid -19 sytuacja finansowa fundacji uległa znacznemu pogorszeniu. Dla naszej fundacji każda pomoc jest teraz bezcenna. Obecnie nie mamy możliwości pozyskania żadnych dodatkowych funduszy. Wszelkie imprezy kulturalne czy sportowe są odwoływane wskutek wprowadzanych obostrzeń.”


Aukcję charytatywną znajdziecie na naszym klubowym profilu na Facebook’u. Tam też w komentarzach licytujecie do środy 9.12.2020r. do godziny 12:00.

Bezpośredni link: https://www.facebook.com/torunfc/posts/5072670246091618

Całkowity dochód trafia na konto Hospicjum Nadzieja w Toruniu!

Osoba, która zaoferuje najwyższą cenę i po zakończeniu licytacji przeleje całą kwotę na konto Hospicjum „Nadzieja” otrzyma cały zestaw przedmiotów, które są kolekcjonerską perełką!


Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń