W 1/16 Pucharu Polski futsaliści FC KJ Toruń pokonali na wyjeździe zespół CRB Grupa Mrówka Mosina 3:2. Torunianie zagrali w osłabionym składzie, bowiem trener Łukasz Żebrowski dał odpocząć kilku podstawowym zawodnikom. Pojedynek był niezwykle emocjonujący. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem naszej drużyny po bramce zdobytej przez Marcina Mrówczyńskiego. W drugiej odsłonie gospodarze objęli prowadzenie, które utrzymywało się do 39 minuty. Na kilkadziesiąt sekund przed końcem spotkania do remisu doprowadził Konrad Jekiełek. Zwycięzcę pucharowego starcia miała wyłonić dogrywka. W dziewiątej minucie doliczonego czasu gry bramkę na wagę awansu do kolejnej rundy zdobył Robert Stolarski. FC KJ Toruń pokonał zespół CRB Grupa Mrówka Mosina 3:2 i awansował do 1/8 Pucharu Polski. W kolejnej rundzie rywalem naszej drużyny będzie Clearex Chorzów. Pojedynek zostanie rozegrany na południu Polski. Zwycięzca zostanie wyłoniony w jednym meczu.

CRB Grupa Mrówka Mosina – FC KJ Toruń 2:3 (0:1)