W najbliższy poniedziałek 3 sierpnia w Arenie Toruń podopieczni Łukasza Żebrowskiego spotkają się na pierwszym treningu. Wszyscy zawodnicy czują wielki głód gry, wspólnych treningów i nowych wyzwań, które niesie ze sobą sezon 2020/2021!

Przypomnijmy, że do rywalizacji w Futsal Ekstraklasie przystąpi 17 zespołów (wcześniej z rozgrywek wycofała się Gwiazda Ruda Śląska) W najbliższy wtorek dowiemy się konkretnie jak będzie wyglądał w tym sezonie system rozgrywek oraz poznamy dokładny terminarz spotkań.

4 sierpnia w Warszawie odbędzie się bowiem zebranie wspólników spółki Futsal Ekstraklasa. FC Toruń będzie reprezentowany przez Prezesa Zarządu Patryka Stasiuka oraz Dyrektora Operacyjnego – Przemysława Lipkę.

Czy tabela po pierwszej rundzie zostanie podzielona na dwie części ? Czy jesienią każdy zespół zagra z każdym bez spotkań rewanżowych ? Czy po prostu czeka nas normalny sezon, w trakcie którego każda drużyna zagra ze sobą mecz i rewanż ? Odpowiedzi na wszystkie te pytania poznamy na początku kolejnego tygodnia.

Jedno jest pewne! „Pomarańczowo – czarni” swoje mecze będą rozgrywać w Arenie Toruń. Kibice już niedługo poznają szczegóły dotyczące INTERNETOWEJ SPRZEDAŻY biletów na mecze FC Toruń. Rozmowy z doskonale znaną toruńskim kibicom bileterią internetową są już na finiszu! Podobnie jak kontrakty z nowymi zawodnikami, których w sezonie 2020/2021 zobaczymy z herbem FC Toruń na piersi!

Na pierwszych treningach naszej drużyny nie zabraknie zawodników testowanych, którym będzie się przyglądać trener Łukasz Żebrowski. Być może właśnie Ci piłkarze będą stanowić o sile „pomarańczowo – czarnych”!

„Drużyna jest w przebudowie. Nie boimy się jednak nowych wyzwań, w naszym zespole otwiera się przestrzeń dla nowych zawodników. Kibice mogą być spokojni. W każdym meczu damy z siebie wszystko i walczyć będziemy o zwycięstwo!” – kończy trener Łukasz Żebrowski, dla którego będzie to już czwarty sezon w roli trenera FC Toruń.

F.C. Toruń