Maksymilian Lewandowski będzie kontynuował swoją futsalową karierę w FC Reiter Toruń pod okiem trenera Łukasza Żebrowskiego. „To nadal perspektywiczny i rozwojowy zawodnik, który ma już spore doświadczenie” – podkreśla „Żebro”.

W poprzednim roku Maks miał okazję przekonać się jak duża różnica jest między I Polską Ligą Futsalu, a Futsal Ekstraklasą.

W debiutanckim sezonie w Futsal Ekstraklasie miał wiele okazji do gry oraz nabierania jakże cennego doświadczenia. Sezon zakończył z jednym golem na koncie. Teraz liczy na zdecydowanie więcej.

Przypomnijmy, że Maks swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w drużynie z Zamku Bierzgłowskiego. Później był krótki epizod w toruńskiej Elanie i Zdroju Ciechocinek. Jednak to hala jest miejscem gdzie Maks czuje się lepiej i w pełni może pokazać swoje walory; m.in bardzo dobrą technikę!

W przygotowania do sezonu 2021/2022 Maks wchodzi z większym spokojem. Poprzedni sezon wiele go nauczył.

W wolnych chwilach Maks lubi ćwiczyć na siłowni. Zawodnik jest także strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej.

Dodajmy, że Maks wprowadza również spore ożywienie w szatni FC i mimo młodego wieku wziął na siebie odpowiedzialność budowania pozytywnej atmosfery. Jego poczucie humoru udziela się innym, a memy, które tworzy i kreuje.. bardzo nam przykro, ale muszą zostać w szatni! 🙂Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń