Drukarnia Klanad istnieje na rynku od 1994 roku. To już niemal 30 lat tradycji i doświadczenia! Firma jest jednym z liderów w regionie kujawsko – pomorskim, a swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę!

Klanad realizucje zamówienia małe i duże w technologii:

Klanad ma na swoim koncie ponad 10 milionów udanych realizacji i 90% stałych, zadowolonych Klientów! A te imponujące liczby cały czas rosną!

Klanad dostosowuje się do indywidualnych wymagań każdego Klienta! Doradza najlepsze rozwiązania zarówno pod względem finansowym oraz jakościowym. Po akceptacji projektu następuje jego szybki druk oraz wysyłka!

Jeśli zastanawiacie się co wydrukujecie u naszego Partnera, to poniższa grafika rozwieje wszelkie wątpliwości. Wszystko! 🙂Drukarnia Klanad to także firma doskonale znana sympatykom toruńskiego sportu! Żużla, czy futsalu! Firma ma na swoim koncie wiele nagród oraz wyróżnień. Mecenas Toruńskiego Sportu, czy Gazele Biznesu!Jako Football Club Toruń korzystamy z usług Drukarni Klanad od wielu sezonów! Plakaty, wizytówki i wszelkie materiały promocyjno – reklamowe drukujemy tylko przy Grudziądzkiej 159D!

Klanad sp. z o. o.
ul. Grudziądzka 159D
87-100 Toruń, Polska
(zdjęcia, źródło: www.klanad.pl)

F.C. Toruń