Toruński magistrat wspiera Football Club Toruń od samego początku! Dzięki środkom, które otrzymujemy w każdym sezonie możemy reprezentować NASZE MIASTO w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy!

Wsparcie od Miasta Toruń i dotacje, które otrzymujemy dają nam możliwość realizacji procesu szkoleniowego i udział w rozgrywkach. Trzy medale Mistrzostw Polski wywalczone przez FC Toruń to także duży udział i sukces gminy.Możemy liczyć na wsparcie bez względu na osiągane wyniki i fakt, czy w danym sezonie walczymy o medale, czy o bezpieczne miejsce w ligowej tabeli. Jako sportowcy zawsze walczymy o zwycięstwo i w każdym meczu dajemy z siebie wszystko!

Od morza po góry, przez Śląsk i Pomorze z dumą nosimy na piersi toruńskiego „Anioła”!

Od ponad roku jesteśmy również dumnym ambasadorem certyfikatu i znaku jakości „MADE IN TORUŃ!”

Od tego sezonu promujemy TORUŃ także w .. Ameryce Południowej, a konkretnie w Kolumbii. Naszym nowym zawodnikiem został Daniel Gallego Garcia, którego rozwój i karierę w grodzie Mikołaja Kopernika obserwują setki osób, co widzimy m.in na naszych klubowych kanałach w Social Mediach!
Futsal jako dyscyplina, która w dalszym ciągu się rozwija daje nam co raz większe możliwości promocji Torunia. To m.in dzięki telewizyjnym transmisjom w nSport+ czy Canal+ online, a współpraca z Radiem RMF FM gwarantuje, że o Toruniu słyszy się w całej Polsce!

Jako Klub – Toruń mamy w nazwie! Jako piłkarze – Toruń mamy w sercu, bo to nasze miasto, w którym zdecydowana większość z nas się urodziła, wychowała i żyje na co dzień!
Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń