Kiedyś Poznaniak, dzisiaj już stuprocentowy „Piernik”! 🙂 Nadchodzący sezon będzie dla Michała Wojciechowskiego już 8 w drużynie „pomarańczowo – czarnych!”

Jak ważną postacią w szatni FC Toruń jest Michał Wojciechowski, niech świadczy fakt, że „Misiu” był pierwszym wyborem jeśli chodzi o przejęcie opaski kapitana drużyny, kiedy wyłączony z gry był Marcin Mikołajewicz.

„El profesor” – tak Michała Wojciechowskiego opisują koledzy z drużyny. I dodają: „El Capitano, hiszpański pisarz eseista, najlepsze zakosy w lidze i ostoja defensywy. Lepiej mu nie podpadać, bo nie odpuści!” To prawda! Michał jest cichy i spokojny, ale do czasu. Ci, którym udało się Go zdenerwować szybko tego żałowali! 🙂

Michał Wojciechowski to bez wątpienia zawodnik, którego każdy trener chciałby w swoim zespole! Łukasz Żebrowski ma to szczęście! 🙂

Cichy bohater „pomarańczowo – czarnych”! Nie zawsze widoczny na boisku, co nie oznacza, że bezużyteczny! To właśnie „El profesor” dyktuje na placu, to co zespół ma grać i od niego wiele akcji się zaczyna.

W poprzednim sezonie Michał Wojciechowski zdobył gola numer 400 dla FC Toruń w Futsal Ekstraklasie! Sam tych goli w najwyższej klasie rozgrywkowej ma już 79! Dla „pomarańczowo – czarnych” zdobył łącznie 51 goli!

Cieszy się szacunkiem i zaufaniem ze strony szatni oraz trenera. Michał jest „sumienny i pracowity. Bardzo inteligentny zawodnik” – dodają koledzy z drużyny. Niektórzy z uśmiechem i dużą sympatią dodają: „charakterny z lekko krzywym nosem” 🙂

Michał, cieszymy się, że nadal jesteś z nami! Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za kolejny udany sezon!Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń