Wicemistrzowie Polski po długiej przerwie w końcu zaprezentują się toruńskim kibicom !

Rywalem  podopiecznych Łukasza Żebrowskiego będzie beniaminek z Leszna. FC KJ Toruń podejmie zespół z Wielkopolski w hali legendarnego „Spożywczaka”. Pierwszy mecz nowego sezonu rozpocznie się o godzinie 17:00.

Przypomnijmy, że torunianie rozpoczęli zmagania dopiero od 3 kolejki, dwa pierwsze mecze zostały przełożone na późniejszy termin. Na inaugurację „Pomarańczowo – czarni” wybrali  się do Pniew, gdzie zremisowali z miejscowym Red Dragons 5:5. Teraz przed własną publicznością FC KJ Toruń będzie chciał wygrać i zgarnąć pełną pulę 3 punktów!

Zespół GI Malepszy Futsal Leszno rozpoczął ligowe zmagania od zwycięstwa z Clearexem Chorzów we własnej hali 2:1, co uznano za sporą niespodziankę. W dwóch następnych meczach leszczynianie przegrali w Katowicach z AZS UŚ 1:4 i we własnej hali z Gattą Active Zduńska Wola 3:4. Warto podkreślić,  że oba zespoły przewodzą w tabeli Futsal Ekstraklasy z kompletem trzech wygranych spotkań.

Niedzielny pojedynek w „Spożywczaku” nie będzie na pewno dla FC KJ Toruń spacerkiem, a każdy kto choć raz oglądał na żywo mecz futsalu wie,  że sytuacja na parkiecie zmienia się jak w kalejdoskopie. Tutaj nie ma przestojów w grze, a wynik spotkania bardzo często jest niewiadomą do ostatnich sekund i końcowej syreny.

Bez wątpienia czekają nas więc spore emocje. Tak będzie przez cały sezon Futsal Ekstraklasy w Toruniu. Dodajmy, że kolejne mecze „Pomarańczowo – czarni” rozegrają w Arenie Toruń, a przy okazji każdego ze spotkań na kibiców czekać będzie sporo atrakcji.

Kibice będą mogli się sprawdzić jako egzekutorzy rzutów karnych, czy spróbować trafić z połowy boiska w … poprzeczkę bramki!

Największe emocje zafundują nam jednak piłkarze FC KJ Toruń.

Mecz z Klubem Sportowym Futsal Leszno w hali „Spożywczaka” w niedzielę 6 października. Początek o godzinie 17.00