Kancelaria Prawno – Podatkowa FOCUS działa na rynku od ponad 20 lat, a w swoim portfolio ma ponad 300 firm! Od dwóch sezonów wspiera „pomarańczowo – czarnych” i kibicuje nam w każdym meczu!

Założyciecielem i prezesem zarządu Kancelarii FOCUS jest Arkadiusz Liczkowski, który jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych UMK oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Usługowym prowadzeniem Ksiąg Rachunkowych zajmuje się od 1998 roku.

Arkadiusz Liczkowski i prowadzona przez niego Kancelaria chętnie włącza się w akcje charytatywne, kulturalne i wspiera zarówno sportowców indywidualnych oraz kluby sportowe. Z Football Club Toruń FOCUS związał się przed startem sezonu 2020/2021, a w tym sezonie logo Kancelarii znajdziecie m.in na naszych strojach meczowych!

14 stycznia 2022 roku Kancelaria odebrała z rąk Prezydenta Miasta Torunia statuetkę i tytuł Mecenasa Toruńskiego Sportu.


zdjęcia: Facebook: Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS, Toruń

FOCUS może się także pochwalić certyfikatem i znakiem jakości MADE IN TORUŃ.

Wzajemny szacunek, otwartość, budowanie długotrwałych relacji oraz czas, rzetelność, wiedza i dyskrecja to tylko niektóre cechy, które opisują działalność naszego Sponsora.

Ogromne doświadczenie i wiedza całego zespołu w połączeniu z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji sprawiają, że FOCUS zawsze znajdzie najlepsze rozwiązanie dla swoich Klientów.

Zagadnienia prawno – podatkowe, także te związane z „Polskim Ładem” nie mają dla pracowników Kancelarii żadnych tajemnic, a wsparcie merytoryczne i praktyczne, które oferuje FOCUS jest nieocenione.

Działająca od ponad 20 lat Kancelaria bezbłędnie przeprowadzi Twoją firmę przed drogę podatkową!

W ofercie m.in;
– rozliczenia podatkowo – skarbowe
– reprezentowanie podatników przed organami prawno – podatkowymi
– rejestracja i rozliczanie VAT w Polsce i na rynkach Unii Europejskiej
– sprawozdawczość finansowo – podatkowa
– rejestracja firm w CEiDG lub KRS
– usługi dla osób fizycznych
– doradztwo w zakresie zobowiązań i zaległości podatkowych

Chcesz mieć święty spokój podatkowy ? Wybierz Kancelarię Prawno – Podatkową FOCUS tak, ja zrobił to m.in Adrian Miedziński!

Zobacz film promocyjny, w którym wystąpił wychowanek toruńskiego Apatora: https://fb.watch/aMZiqC1HnX/

Dodajmy, że FOCUS posiada licencję Ministra Finansów oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wszystkie informacje oraz pełną ofertę znajdziecie na stronie internetowej: www.biurofocus.pl

Kancelaria mieści się w Toruniu przy ulicy Skłodowskiej – Curie 71H (1 piętro)
Kontakt: sekretariat@biurofocus.pl, 501 399 470, 56 658 94 35


grafika: Facebook Kancelaria Prawno-Podatkowa FOCUS, Toruń

F.C. Toruń