Co to oznacza dla toruńskich futsalistów ? Większą stabilizację finansową, spokój i komfort pracy w niepewnych czasach wywołanych pandemią koronawirusa.

Firma REITER działa na rynku polskim oraz w Europie od 2012 roku. Zajmuje się produkcją, importem oraz dystrybucją systemów techniki grzewczej i sanitarnej. Centrala firmy znajduje się w podtoruńskim Kawęczynie, ale REITER to marka globalna! http://reitersj.eu/

Szefem Firmy jest doskonale znany w środowisku sportowym Patryk Stasiuk, który od 2014 roku jest także Prezesem Football Club Toruń. Z klubem związany jest od samego początku.

Ostatnie miesiące nie są łatwe dla nikogo. Także dla klubów i organizacji sportowych, które ucierpiały na skutek pandemii koronawirusa. Jej skutki są odczuwalne niemal w każdej branży. Niestety. Przekłada się to również na wsparcie i finansowanie takich organizacji jak Football Club Toruń – dodaje Patryk Stasiuk.

Prezes Football Club Toruń zachęca jednocześnie inne firmy oraz instytuacje do wsparcia „pomarańczowo – czarnych”! W obecnej sytuacji każda pomoc jest niezwykle cenna!

Zawodnicy FC REITER Toruń odwdzięczą się wszystkim sponsorom, partnerom i kibicom mnóstwem sportowych emocji i zwycięstw na parkietach Statscore Futsal Ekstraklasy!

Trzymajcie kciuki i bądźcie z nami!


Marcin Pułaczewski (FC Reiter Toruń)

F.C. Toruń