Mateusz Iwański podpisał kontrakt z drużyną FC Toruń. Młody bramkarz związał się z naszym klubem trzyletnią umową. Iwański ma 18 lat i do tej pory znany był przede wszystkim z dużego boiska, gdzie bronił barw Pomorzanina Toruń. Nie dostał jednak szansy w zespole seniorów. Grał także regularnie w rozgrywkach halowych. Co ciekawe Iwański trafił do drużyny Football Clubu dzięki dobrej postawie podczas treningu otwartego. Podczas zajęć organizowanych przez trenera Łukasza Żebrowskiego 2 tygodnie po zakończeniu poprzedniego sezonu, 18-letni bramkarz zaprezentował się z bardzo dobrej strony.

Mateusz pokazuje takie elementy rzemiosła bramkarskiego, które każą patrzeć na jego przyszłość z optymizmem. Dla mnie bardzo ważne jest także jego zaangażowanie i determinacja. Na tym etapie jest to bardzo istotne mówi trener Łukasz Żebrowski.

Moja obecność w drużynie FC Toruń na pewno wzięła się w pewnym stopniu z przypadku. To jednak nie oznacza, że nie mam zamiaru zostać tu na dłużej i walczyć o swoje miejsce komentuje swój transfer popularny Iwan.

F.C. Toruń