We wtorek na pierwszym treningu po operacji nadgarstka pojawił się Kamil Naparło. Bramkarz FC Toruń cały czas przechodzi rehabilitację i trenuje pod czujnym okiem specjalisty od przygotowania fizycznego Krzysztofa Wasilkiewicza. Jego powrót to jednak bardzo dobra informacja.

-Czuje się świetnie z tym, że mogę w końcu się poruszać. Optymistyczna wersja zakłada mój powrót na boisko za miesiąc. Według bardziej realistycznej wrócę za 6 tygodni – mówi Kamil Naparło

Kamil Naparło od dłuższego czasu borykał się z brakiem stabilizacji w nadgarstku stąd potrzebna była operacja więzadeł, którą nasz bramkarz przeszedł na początku września. Jego systematyczny powrót do zdrowia to dobry komunikat dla trenera Łukasza Żebrowskiego, który w Kamilu pokłada duże nadzieje.

-Cieszę się, z powrotu Kamila. Na pewno wzmocni on rywalizację na tej pozycji. Będzie dla nas alternatywą na pozycję nr 1. Podchodzę do tego spokojnie. Niech Kamil spokojnie się wyleczy i przygotuje do treningów z drużyną – ocenia trener FC Toruń.

 

F.C. Toruń