Niestety już na początku przygotowań do nowego sezonu problemy zdrowotne dotknęły Krzysztofa Elsnera. Torunianin jest obecny na treningach, bierze udział w rozgrzewce, oraz mniej obciążających ćwiczeniach. Niestety jego udział w zajęciach z pełnym obciążeniem jest wykluczony.

To kontuzja prawej stopy. Prawdopodobnie po raz drugi pękła mi ta sama kość. Liczę cały czas, że to nie jest ten sam uraz co w poprzednim sezonie. Niestety ból, który odczuwam jest podobny jak przy poprzedniej kontuzji – wyjaśnia Krzysztof Elsner.

Najbliższe dni mają wyjaśnić pochodzenie dolegliwości Krzysztofa Elsnera. Wszystko wskazuje na to, że jego udział w zaplanowanych na weekend pierwszych meczach sparingowych, jest wykluczony.

W czwartek jadę do Łodzi na badanie rezonansem magnetycznym. W piątek czeka mnie wizyta u doktora w JOPA Clinic. Wtedy wszystko powinno się wyjaśnić – dodaje Elsner.

Życzymy Krzysztofowi bardzo szybkiego powrotu do zdrowia. Kibiców nie trzeba przekonywać jak ważnym graczem dla naszej drużyny jest popularny „Pyda”.

F.C. Toruń