Sezon zimowy uważamy za otwarty! Jak na razie brakuje tylko śniegu! 😉 W trakcie „Zimowego Challenge’u z FC Toruń” kuligu Wam nie zapewnimy, ale .. co powiecie na łyżwy ?Czy wiecie, że … Jazda na łyżwach to nie tylko sport, czy bardzo efektywny trening dla naszego ciała, to również doskonała forma aktywnego spędzania wolnego czasu! W trakcie każdego z turnusów wolnego czasu będzie niewiele, ale na łyżwy na pewno znajdziemy miejsce!

Podczas jazdy na łyżwach zwiększa się poziom endorfin, czyli hormonów szczęścia wydzielanych przez nasz organizm oraz rozwija się poczucie równowagi.

Jeśli próbowaliście jazdy na nartach z łyżwami na pewno sobie poradzicie! Jeśli nie, do Waszej dyspozycji będą nasi trenerzy, którzy na lodzie potrafią kręcić salta i piruety! No dobrze. Może troszkę przesadziliśmy! 😉

„Zimowy Challenge z FC Toruń” to także spotkania z zawodnikami FC Reiter Toruń, którzy będą współuczestniczyć w treningach i sportowej rywalizacji z poszanowaniem tego co najważniejsze! Zasad „Fair Play”!

Do zobaczenia! 😉

* * * * * * * * * * * * *

Pięć dni rywalizacji sportowej i świetnej zabawy! Dołącz do nas – zagraj z nami!

Nie trzeba być fanem sportów zimowych! Można nie przepadać za zimą i mrozem! Wystarczą tylko chęci! A tych dzieciom w wieku od 6 do 13 lat, do których adresowany jest nasz challenge bez wątpienia odmówić nie można! Będzie się działo! 🙂

Zajęcia koszykarskie poprowadzą obecnie trenerki, a wcześniej zawodniczki toruńskiej Energii.
Futsal to domena FC Reiter Toruń i piłkarzy występujących na co dzień na parkietach Statscore Futsal Ekstraklasy!

Zgłoszenia i więcej informacji: akademia@torunfc.pl

KOSZT UDZIAŁU W JEDNYM TURNUSIE „ZIMOWEGO CHALLENGE’U Z FC TORUŃ”:

– 499 zł
– 449 zł (członkowie Akademii Piłkarskiej FC Toruń, Karta „Absolwent UMK”, Karta Dużej Rodziny”
– 399 zł na drugie i kolejne dziecko

F.C. Toruń