Trener Łukasz Żebrowski po wygranym pojedynku z Red Dragons Pniewy.

-Pierwsza połowa meczu to bardziej badanie sił z obu stron z naszą optyczną przewagą. Co ciekawe gdy w 10 minucie mieliśmy już 5 fauli na koncie gospodarze nie wywierali presji i mogliśmy swobodnie pograć piłką i ukraść im trochę czasu, co się nam świetnie udało. Druga połowa to już typowy pojedynek w dwie strony. Sporo było faz przejściowych, sytuacji 2:1 i 3:2 po błędnych decyzjach. Takie niewymuszone straty były znamienne dla gry obu zespołów. Na pewno jest to kolejny element do analizy. W kontekście tych elementów, które mamy poprawiać dużo lepiej wyglądała nasza gra piłką. Było wiele momentów, które mi się podobały. Potrafiliśmy dłużej operować piłką. Na pewno dla trenerów był to trudny mecz ale kibicom mógł się podobać ze względu na tempo i dużą ilość podbramkowych sytuacji.