Piłkarze legendarnej FC Barcelona i najlepsi futsalowcy świata w czwartek zagrają w Arenie Toruń! Przed nami dwumecz towarzyski Polska – Brazylia! „Canarinhos” to główny faworyt Mundialu i rywal z najwyższej półki!

„Biało – czewroni” przygotowują się do starcia z Brazylijczykami na zgrupowaniu w Toruniu. Przypomnijmy, że sztabie reprezentacji Polski jest Łukasz Żebrowski, który jest asystentem selekcjonera Błażeja Korczyńskiego.

Brazylijczycy potraktują mecz z Polakami prestiżowo – podkreśla trener FC Toruń

Mecz Łukasz Żebrowski liczy na wsparcie i obecność Kibiców na trybunach Areny Toruń!

Polaków czeka arcytrudne zadanie! Brazylia to główny faworyt rozpoczynających się we wrześniu na Litwie – Mistrzostw Świata! Kogo zobaczymy na parkiecie Areny Toruń ?

Polska – Brazylia w czwartek w Toruniu! To niecodzienna okazja żeby zobaczyć w akcji „biało – czerwonych”! To doskonała promocja futsalu – uważa asystent selekcjonera i trener FC Toruń – Łukasz Żebrowski

Polska – Brazylia w czwartek (2.09) o godz. 16:00 w Arenie Toruń. Dwa dni później rewanż w bydgoskiej Immobile Łuczniczka. (4.09 – godz. 18:00)

Bilety na oba mecze (15 zł) są jeszcze dostępne! Znajdziecie je tutaj: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/futsal/?partner=footballclubtorunMarcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń