24 kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy w niedzielę 14.03 w hali treningowej Areny Toruń. Początek spotkania o godzinie 18:00, a transmisję z tego meczu zrealizuje ekipa Telewizji Toruń!

W ostatnim czasie dla „pomarańczowo – czarnych” nie ma łatwych spotkań. Nasz zespół w niedzielę zagra bez Marcina Mikołajewicza, który rozpoczął już rehabilitację po operacji kolana. Do końca sezonu FC Reiter Toruń musi sobie radzić bez Sylwestra Kiepera, który operację kolana przejdzie po koniec miesiąca.

Dreman Opole Komprachcice to zupełnie inna drużyna niż na starcie sezonu. W trakcie rozgrywek do drużyny dołączyło m.in dwóch Portugalczyków; Nuno Chuva i Ricardo Fernandes oraz Brazylijczyk Vini. Do zespołu z Opolszczyzny bardzo dobrze wkomponował się także Krzysztof Elsner, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

W ligowej tabeli torunianie z dorobkiem 30 punktów są na 7 miejscu. (do rozegarnia jeszcze zaległy mecz z AZS UW Darkomp Wilanów) Dreman jest 12 mając na koncie 24 ligowe „oczka”

O tym jak groźny może być zespół z Opola świadczy wygrana z Piastem Gliwice. Ale torunianie mimo swoich problemów nadal potrafią być mocnym i trudnym rywalem dla każdego – podkreśla trener Łukasz Żebrowski.Bezpośredni link: https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Futsal/Liga-Ekstraklasa/Sezona-2020-2021/198311-Football-Club-Torun-Dreman-Opole-Komprachcice-24-kolejka.htm

Bądźcie z nami jutro! Jak zawsze zapewniamy piłkarskie emocje na najwyższym poziomie!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń