Znamy już szczegółowe wyniki badań Krzysztofa Elsnera. Przypomnijmy, że torunianin od początku okresu przygotowawczego był obecny na treningach. Niestety, jego udział w zajęciach z pełnym obciążeniem był wykluczony. Jak się okazało Elsnerowi odnowił się uraz, z którym borykał się już w poprzednim sezonie.

Werdykt jest taki, że mam pękniętą trzecią kość śródstopia. To oznacza 3-4 tygodnie przerwy od grania. Mam jednak nadzieję, że uda się wrócić na boisko wcześniej. Jest kilka sposobów, które mogą przyspieszyć mój powrót do gry. Wszystko okaże się w najbliższym czasie – zdradził Krzysztof Elsner.

Zawodnik FC Toruń doznał kontuzji w fatalnym momencie. Uraz bowiem uniemożliwi mu przepracowanie okresu przygotowawczego, zgodnie z planem nakreślonym przez trenera.

Niestety, znowu coś mnie dopadło. Rok temu miałem problemy z kolanem, teraz jest problem z tą stopą. Liczę jednak, że po moim powrocie dwa, trzy tygodnie pozwolą mi dojść do dobrej dyspozycji.

Kontuzja Krzysztofa Elsnera to fatalna wiadomość dla trenera FC Toruń Łukasza Żebrowskiego.

Na pewno psuje nam to plany. Jestem zaskoczony ponieważ myślałem, że Krzysiu już się uporał z problemami z tą stopą. Okazuje się, że tak nie jest. Na pewno biorąc pod uwagę, że mamy kilku nowych zawodników, doświadczenie Krzysia byłoby cenne w trakcie treningu. Takie rzeczy jednak nas nie zniechęcają. Pracujemy dalej – podsumował szkoleniowiec Football Clubu.

Krzysztof, życzymy szybkiego powrotu na boisko.

F.C. Toruń