Drużyna FC Toruń ma nowego kierownika. Od teraz tę funkcję będzie pełnił Marcin Pawłowski, który został przedstawiony zawodnikom przed wtorkowym treningiem. Miłośnik piłki nożnej oraz społecznik, który znany jest z organizacji wielu imprez charytatywnych. Jesteśmy przekonani, że jego zdolności organizacyjne będą bardzo przydatne na nowym stanowisku. Nowy kierownik doskonale zna się z kapitanem drużyny Marcinem Mikołajewiczem.

Marcina poznałem przy okazji organizacji spotkań pod szyldem Futbol-Areny Toruń. Jestem także w zarządzie tych rozgrywek. Przy okazji organizacji ostatniego turnieju charytatywnego Marcin zapytał, czy chciałbym spróbować swoich sił w futbolu zawodowym na stanowisku kierownika drużyny.

Przed nowym kierownikiem bardzo ambitne wyzwanie. Przez ostatnie lata tę funkcję z powodzeniem pełnił Filip Janowski. Samo stanowisko związane jest z wieloma obowiązkami.

Jestem bardzo ambitnym człowiekiem. Na pewno będę chciał zrobić jak najwięcej dobrego. Poświęcę się w stu procentach moim nowym obowiązkom, aby to wszystko wyglądało jak najlepiej – deklaruje Marcin Pawłowski.

Kierowniku, witamy na pokładzie!

 

F.C. Toruń