Na pierwszy rzut oka często niewidoczny, jednak to On odpowiedzialny jest bardzo często za prowadzenie gry „pomarańczowo – czarnych”. Wojciechowski to również ostoja defensywy i oaza spokoju. „Miśka” zdenerwować ciężko. Jednak Ci, którym to się udało uważają to za największy błąd w ich życiu. Na co dzień cichy i spokojny, jednak pewien swojej pozycji w szatni, gdzie jest drugą osoba po Marcinie Mikołajewiczu.

Swoją przygodę z futsalem Michał Wojeciechowski rozpoczynał w drużynie Akademii FC Pniewy, której barwy reprezentował przez pięć sezonów. Wspólnie z „akademikami” aż trzykrotnie świętował wywalczenie Mistrzostwa Polski. Po rozpadzie klubu „Misiu” trafił do Torunia i występował w ekstraklasie w zespole ówczesnego Marwitu. Przez jeden sezon Wojciechowski był także piłkarzem Red Devils Chojnice. Do Torunia trafił ponownie w 2014 roku i już w kolejnym sezonie świętował awans do Futsal Ekstraklasy!

W zespole FC Toruń „Misiek” rozegrał już 132 mecze zdobywając w nich 41 goli. Zawodnik ma na swoim koncie także ponad 40 występów w reprezentacji Polski.

My cieszymy się, że po raz kolejny Michał Wojciechowski będzie reprezentował barwy naszego Klubu. Nadchodzący sezon będzie dla niego już siódmym w FC Toruń! Miejmy nadzieję, że szczęśliwym dla samego zawodnika oraz naszej drużyny.

F.C. Toruń