23 kwietnia 2016 popularny „Słejzi” po raz ostatni zagrał w FC Toruń. Teraz po 4 – letniej przerwie wraca w „pomarańczowo – czarne” szeregi!

„Patryk to niezwykle doświadczony zawodnik, grał w Futsal Ekstraklasie już wcześniej, zarówno w FC Toruń, czy jeszcze drużynie Marwitu. To piłkarz grający inteligentnie, myślący na boisku. Jestem pewien, że dobrze wkomponuje się w zespół” – mówi trener Łukasz Żebrowski.

Historia FC Toruń jest niezaprzeczalnie związana z Patrykiem, to On był pierwszym kapitanem naszego zespołu i to On stanowił trzon drużyny, która awansowała do Futsal Ekstraklasy! „Słejzi” wprowadzi na pewno dużo spokoju w grę zespołu, a poprzez ambicje i doświadczenie będzie wzorem dla młodszych zawodników.

Szczepaniak wraca do zespołu i szatni, którą zna doskonale. Z Marcinem Mikołajewiczem czy Michałem Wojciechowskim już wcześniej występowali wspólnie w FC czy wspomnianym Marwicie, dodatkowo z toruńskiego podwórka zna pozostałych zawodników co tylko powinno wzmocnić „team spirit” nie tylko na boisku ale i w szatni.

„Widać po nim, że jest pozytywnie nastawiony i chce wrócić na parkiety Futsal Ekstraklasy w dobrym stylu. Widać w nim duże zaangażowanie i chęć sprawdzenia się z najlepszymi” – kończy Łukasz Żebrowski.

Dodajmy, że w ostatnim czasie Patryk Szczepaniak reprezentował barwy I – ligowego TAF-u Toruń. Jak sam przyznaje powrót do FC Toruń to dla niego sportowe wyzwanie, a te „Słejzi” wprost uwielbia!

Patryk, witamy z powrotem i trzymamy kciuki !


Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń