FC Toruń remisuje w Arenie Toruń z AZS UŚ Katowice 2:2.

Ponad pół godziny Kibice czekali na pierwszą bramkę w tym meczu. Wynik spotkania otworzył Mateusz Waszak (32’31”)

Jednak już 32 sekundy później na tablicy wyników ponownie był remis. Wyrównał kapitan AZS-u Tomasz Szczurek.

Po niespełna półtorej minucie gry „pomarańczowo – czarni” ponownie wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Remigiusz Spychalski (34’26”)

Po niespełna minucie znów był remis po szybkiej akcji katowiczan i samobójczej bramce Patryka Szczepaniaka.

„Nie możemy w ten sposób marnotrawić swojej pracy” – powiedział trener Łukasz Żebrowski.

Jeszcze mocniej i dosadniej po tym meczu wypowiedział się kapitan FC Toruń Marcin Mikołajewicz

Już w niedzielę „pomarańczowo – czarni” powalczą o kolejne ligowe punkty i zwycięstwo na parkiecie beniaminka Stastcore Futsal Ekstraklasy.

Przed nami mecz z Dreman Opole Komprachcice. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.