W najbliższą sobotę (5.09) startuje nowy sezon Statscore Futsal Ekstraklasy. Piłkarze Football Club Toruń ligowe zmagania rozpoczną od serii spotkań wyjazdowych. 

W Arenie Toruń podopieczni Łukasza Żebrowskiego zagrają 30 września o godz. 18:30 z Wicemistrzem Polski i zdobywcą Pucharu Polski – Constractem Lubawa. 

Odliczając czas do pierwszego meczu w Toruniu zachęcamy przedstawicieli mediów i fotoreporterów do wypełnienia formularza akredytacyjnego, który znajduje się poniżej.

Jest to akredytacja stała obejmująca wszystkie mecze Statscore Futsal Ekstraklasy i Pucharu Polski  odbywające się w Toruniu w sezonie 2020/2021. 

Wypełnione formularze prosimy wysłać do 24 września 2020 roku na adres mailowy: biuro@torunfc.pl

Każdy z dziennikarzy i fotoreporterów otrzyma specjalną kartę uprawniająca do bezpłatnego wejścia na wszystkie mecze FC Toruń w sezonie 2020/2021! 

Akredytacje będzie można odebrać w dniu meczu (30.09.2020r.) w Arenie Toruń oraz w siedzibie Football Club Toruń przy ulicy Świętego Józefa 17. O szczegółach; przyznaniu i odbiorze akredytacji przedstawiciele mediów zostaną poinformowani drogą mailową. 

Marcin Pułaczewski (FC Toruń) – marcin.pulaczewski@torunfc.pl

F.C. Toruń