Na sobotni mecz STATSCORE Futsal Ekstraklasy wejdziecie za darmo!

FC Reiter Toruń zmierzy się w hali UCS UMK z Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg! Mecz nie będzie biletowany jednak warunkiem wejścia na halę będzie dowolna wpłata do puszek wolontariuszy fundacji „KOSMICZNA DROGA DO GWIAZD”.

Wszystkie zebrane w trakcie meczu środki zostaną przekazane na dalsze leczenie i rehabilitację dziennikarza Radia PIK Bartosza Kustra.

Przypomijmy, że u Bartka, którego głos znają wszyscy kibice sportu na Kujawach i Pomorzu zdiagnozowano nowotwora mózgu. Dziennikarz jest już po operacji. Ze względu na ryzyko uszkodzenia wzroku lekarze dokonali częściowej resekcji. Bartosz Kustra jest w trakcie rehabilitacji neurologicznej, która potrwa przez wiele miesięcy!

W przerwie meczu zlicytowana zostanie także oficjalna piłka STATSCORE FUTSAL EKSTRAKLASY z podpisami zawodników FC Reiter Toruń!

Bądź z nami tego dnia i wspieraj nie tylko „pomarańczowo – czarnych” głośnym dopingiem, ale także Bartosza Kustra w Jego walce o zdrowie!

W meczu z Fit – Morning Gredar Brzeg na brak emocji na pewno nie będziemy narzekać!

Drużyna prowadzona przez Romana Smirnoffa u progu sezonu prezentuje wysoką formę! Brzeżanie w pierwszej kolejce pokonali zdobywców Pucharu i Superpucharu Polski – Red Dragons Pniewy 6:5, w drugiej nieznacznie przegrali z Piastem w Gliwicach 1:3, a w ostatniej kolejce zremisowali na własnym parkiecie z MOKS-em Słoneczny Stok Białystok 2:2.

Przypomnijmy, że zespół z Brzegu w poprzednim sezonie ambitnie walczył o pozostanie w STATSCORE Futsal Ekstraklasie. Do utrzymania zabrakło naprawdę niewiele, a wszystko rozstrzygnęło się w ostatniej kolejce. Jednak na skutek wycofania się z rozgrywek Acany Orzeł Jelcz Laskowice zespół Fit – Morning mógł pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej i z tej szansy skorzystał!

4 kolejka STATSCORE Futsal Ekstraklasy – 2.10 – godz. 12:00 – hala UCS UMK, ul. Św. Józefa 17.

Tranmisja na żywo w nSport+ i Canal+on line! Mamy jednak nadzieję, że nikt z Was nie ma wątpliwości, aby tego dnia pojawić się na trybunach!

Do zobaczenia!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń