Problemów kadrowych w naszej drużynie ciąg dalszy!

Na początek dobre informacje! Marcin Mikołajewicz w poniedziałek (8.03) rozpoczął już rehabilitację po operacji usunięcia części łąkotki, która przeszedł po koniec lutego.

Miki czuje się bardzo dobrze i każdego dnia ciężko pracuje na powrót do formy – podkreśla trener Łukasz Żebrowski.

Niestety, w tym sezonie na parkiecie nie zobaczymy kolejnych graczy FC Reiter Toruń! Obu czeka … operacja kolana!

Wyjaśniła się „zagadka” problemów z kolanem Sylwestra Kiepera. Pod koniec marca piłkarza czeka operacja.

„Kiepura” na problemy z kolanem uskarżał się już od dłuższego czasu. Zawodnik był wyłączony z treningów oraz grania w Statscore Futsal Ekstraklasie. Kolejne wizyty u specjalistów nie przynosiły jasnej odpowiedzi co dokładnie dolega naszemu piłkarzowi. Dopiero lekarz reprezentacji Polski – Łukasz Białek, który operował także Mikołajewicza – postawił diagnozę, która niestety dla samego zawodnika jak i FC Toruń nie jest optymistyczna.

Jak się okazuje to jednak nie koniec problemów naszych piłkarzy. Operacja kolana czeka także Damiana Kondeja.

Na jednym z treningów zawodnik „Centi” zerwał niestety więzadła w kolanie. Ma także uszkodzoną łąkotkę. Diagnoza ? Konieczna operacja, a później rehabilitacja.

Damian Kondej to jeden z tych piłkarzy, który zaczął spełniać swoje futsalowe marzenia po „Treningu Otwartym FC Toruń”, w którym wziął udział i został już w drużynie „pomarańczowo – czarnych”.

Uraz i operacja kolana to zmora i przekleństwo każdego piłkarza!

Sam zabieg to dopiero połowa sukcesu, bo druga połowa leży już w nogach i głowach samych zawodników. Jak mocno i ciężko przepracują proces żmudnej i długiej rehabilitacji od tego zależy ich forma i powrót na boisko!

Panowie, życzymy Wam wytrwałości i trzymamy kciuki! #NSNP

Nigdy Się Nie Poddawajcie!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń