1. kolejka

30.09.17, g.18 AZS UŚ Katowice - FC Toruń 1:4
29.09.17, g.20 MOKS Białystok - Gatta Zduńska Wola 5:5
30.09.17, g.15 Pogoń 04 Szczecin - Red Dragons Pniewy 1:4
30.09.17, g.18 AZS UG Gdańsk - Piast Gliwice 0:6
02.10.17, g.20

Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała

1:6
30.09.17, g.18 Lex Kancelaria - Solne Miasto 5:0

 

2. kolejka

07.10.17, g.16 FC Toruń - Gatta Zduńska Wola 1:1
07.10.17, g.16 Red Dragons Pniewy - AZS UŚ Katowice 2:3
07.10.17, g.18 Piast Gliwice - MOKS Białystok 4:0
06.10.17, g.19:30 Rekord Bielsko-Biała - Pogoń 04 Szczecin 13:1
08.10.17, g.18 Solne Miasto - AZS UG Gdańsk 4:8
07.10.17, g.20 Clearex Chorzów - Lex Kancelaria 5:4

 

3. kolejka

16.10.17, g.20 Red Dragons Pniewy - FC Toruń 1:2
14.10.17, g.18 Gatta Zduńska Wola - Piast Gliwice 3:2
25.10.17, g.20 AZS UŚ Katowice - Rekord Bielsko-Biała 1:5
14.10.17, g.18 MOKS Białystok - Solne Miasto 1:2
15.10.17, g.15 Pogoń 04 Szczecin - Lex Kancelaria 3:4
15.10.17, g.15 Clearex Chorzów - AZS UG Gdańsk 3:3

 

4. kolejka

21.10.17, g.18 FC Toruń - Piast Gliwice 4:0
21.10.17, g.18 Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy 10:3
23.10.17, g.20 Solne Miasto - Gatta Zduńska Wola 4:5
21.10.17, g.17 Lex Kancleria - AZS UŚ Katowice 4:1
21.10.17, g.18 Clearex Chorzów - MOKS Białystok 0:4
21.10.17, g.16 Pogoń 04 Szczecin - AZS UG Gdańsk 3:4

 

5. kolejka

29.10.17, g.18 Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń 9:2
27.10.17, g.20 Piast Gliwice - Solne Miasto 3:2
30.10.17, g.19 Red Dragons Pniewy - Lex Kancelaria 2:3
28.10.17, g.18 Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów 5:3
30.10.17, g.20 AZS UŚ Katowice - AZS UG Gdańsk 4:2
28.10.17, g.18 MOKS Białystok - Pogoń 04 Szczecin 1:3

 

6. kolejka

04.11.17, g.18 FC Toruń - Solne Miasto 3:1
06.11.17, g.20 Lex Kancelaria - Rekord Bielsko-Biała 1:4
05.11.17, g.18 Clearex Chorzów - Piast Gliwice 1:3
04.11.17, g.19 AZS UG Gdańsk - Red Dragons Pniewy 3:4
05.11.17, g.15 Pogoń 04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola 5:2
04.11.17, g.18 AZS UŚ Katowice - MOKS Białystok 3:6

 

7. kolejka

15.12.17, g.20:30 Lex Kancelaria - FC Toruń -:-
14.12.17, g.18 Solne Miasto - Clearex Chorzów -:-
22.11.17, g.18 Rekord Bielsko-Biała - AZS UG Gdańsk -:-
22.11.17, g.20 Piast Gliwice - Pogoń 04 Szczecin -:-
11.11.17, g.18 Red Dragons Pniewy - MOKS Białystok 4:9
10.11.17, g.20 Gatta Zduńska Wola - AZS UŚ Katowice 6:1

 

8. kolejka

20.11.17, g.20 FC Toruń - Clearex Chorzów 2:3
18.11.17, g.18 AZS UG Gdańsk - Lex Kancelaria 3:4
18.11.17, g.17 Pogoń 04 Szczecin - Solne Miasto 6:3
18.11.17, g.18 MOKS Białystok - Rekord Bielsko-Biała 2:9
18.11.17, g.18 AZS UŚ Katowice - Piast Gliwice 2:2
18.11.17, g.18 Gatta Zduńska Wola - Red Dragons Pniewy 6:1

 

9. kolejka

25.11.17, g.18 AZS UG Gdańsk - FC Toruń -:-
25.11.17, g.00 Clearex Chorzów - Pogoń 04 Szczecin -:-
25.11.17, g.00 Lex Kancelaria - MOKS Białystok -:-
25.11.17, g.00 Solne Miasto - AZS UŚ Katowice -:-
25.11.17, g.00 Rekord Bielsko-Biała - Gatta Zduńska Wola -:-
25.11.17, g.00 Piast Gliwice - Red Dragons Pniewy -:-

 

10. kolejka

02.12.17, g.00 FC Toruń - Pogoń 04 Szczecin -:-
02.12.17, g.00 MOKS Białystok - AZS UG Gdańsk -:-
02.12.17, g.00 AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów -:-
02.12.17, g.00 Gatta Zduńska Wola - Lex Kancelaria -:-
02.12.17, g.00 Red Dragons Pniewy - Solne Miasto -:-
02.12.17, g.00 Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała -:-

 

11. kolejka

09.12.17, g.00 MOKS Białystok - FC Toruń -:-
09.12.17, g.00 Pogoń 04 Szczecin - AZS UŚ Katowice -:-
09.12.17, g.00 AZS UG Gdańsk - Gatta Zduńska Wola -:-
09.12.17, g.00 Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy -:-
09.12.17, g.00 Lex Kancelaria - Piast Gliwice -:-
09.12.17, g.00 Solne Miasto - Rekord Bielsko-Biała -:-