Terminarz

1 kolejka

7/8.09.2019

GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
2 kolejka

14/15.09.2019

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
--
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
3 kolejka

28/29.09.2019

Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
4 kolejka

5/6.10.2019

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
5 kolejka

9.10.2019

KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
6 kolejka

12/13.10.2019

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
7 kolejka

3-11-2019

MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
8 kolejka

9/10.11.2019

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
9 kolejka

16/17.11.2019

Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
10 kolejka

23/24.11.2019

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
11 kolejka

7/8.12.2019

GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
12 kolejka

14/15.12.2019

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
--
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
13 kolejka

21/22.12.2019

Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
--
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
14 kolejka

11/12.01.2020

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
15 kolejka

18/19.01.2020

16 kolejka

15/16.02.2020

17 kolejka

29.02/01.03.2020

18 kolejka

07/08.03.2020

19 kolejka

14/15.03.2020

20 kolejka

21/22.03.2020

21 kolejka

28/29.03.2020

22 kolejka

04/05.04.2020

23 kolejka

18/19.04.2020

24 kolejka

25/26.04.2020

25 kolejka

09/10.05.2020

26 kolejka

16/17.05.2020