Terminarz

1 kolejka

5/6.09.2020

05.09.2020Sobota
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
61
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
112
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
19:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
23
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
19:00
06.09.2020Niedziela
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
05
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
12:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
22
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
31
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
20.09.2020Niedziela
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
42
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
23.09.2020Środa
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
11
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
19:30
2 kolejka

12/13.09.2020

11.09.2020Piątek
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
01
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
19:30
12.09.2020Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
82
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
17:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
43
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
05
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
30
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
19:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
73
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
19:00
13.09.2020Niedziela
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
07
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
12:00
04.11.2020Środa
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
22
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
20:00
3 kolejka

26/27.09.2020

26.09.2020Sobota
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
92
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
12:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
44
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
52
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
03
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
19:00
27.09.2020Niedziela
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
36
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
03
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
14.10.2020Środa
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
12
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
19:30
27.10.2020Wtorek
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
62
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
4 kolejka

30.09.2020

30.09.2020Środa
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
33
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
11
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
43
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
19:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
63
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
19:10
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
58
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
19:30
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
22
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
20:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
54
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
20:00
04.11.2020Środa
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
24
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
18:30
5 kolejka

3/4.10.2020

03.10.2020Sobota
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
61
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
12:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
33
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
17:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
24
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
18:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
13
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
63
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
52
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
18:00
04.10.2020Niedziela
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
22
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
17:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
22
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
6 kolejka

7.10.2020

07.10.2020Środa
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
21
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
31
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
16
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
43
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
19:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
34
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
20:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
12
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
20:00
08.10.2020Czwartek
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
22
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:30
28.10.2020Środa
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
74
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
7 kolejka

10/11/10.2020

10.10.2020Sobota
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
81
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
21
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
61
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
19:00
11.10.2020Niedziela
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
38
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
17:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
01
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
17:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
16
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
21.10.2020Środa
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
20
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
19:30
07.11.2020Sobota
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
33
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
16:00
8 kolejka

17/18.10.2020

17.10.2020Sobota
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
62
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
15:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
14
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
32
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
18:00
18.10.2020Niedziela
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
24
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
15:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
51
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
32
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
14
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
18.11.2020Środa
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
13
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
20:00
9 kolejka

24/25.10.2020

23.10.2020Piątek
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
23
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:15
24.10.2020Sobota
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
91
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
18:00
25.10.2020Niedziela
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
42
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
17:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
23
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
17:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
42
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
34
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
07.11.2020Sobota
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
27
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
25.11.2020Środa
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
23
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
18:00
10 kolejka

31.10.2020

31.10.2020Sobota
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
72
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
12:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
15
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
23
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
23
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
52
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
19:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
34
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
20:00
02.12.2020Środa
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
72
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
19:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
64
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
20:00
11 kolejka

11.11.2020

24.10.2020Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
11
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
12:00
11.11.2020Środa
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
72
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
12:30
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
22
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
17:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
30
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
17:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
61
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
310
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
19:30
25.11.2020Środa
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
41
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
19:00
16.12.2020Środa
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
03
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
19:00
12 kolejka

14/15.11.2020

14.11.2020Sobota
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
12
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
32
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
18:00
15.11.2020Niedziela
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
61
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
15:30
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
19
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
17:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
25
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
31
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
18.11.2020Środa
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
21
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
18:00
09.12.2020Środa
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
82
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
19:00
13 kolejka

21/22.11.2020

21.11.2020Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
64
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
12:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
62
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
16:15
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
15
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
17:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
24
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
18:00
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
22
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:30
22.11.2020Niedziela
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
54
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
37
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
35
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
14 kolejka

28/29.11.2020

28.11.2020Sobota
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
110
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
12:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
26
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
17:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
21
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
70
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
18:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
90
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
23
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
19:15
29.11.2020Niedziela
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
01
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
17:00
04.12.2020Piątek
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
72
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
19:00
15 kolejka

4/5.12.2020

05.12.2020Sobota
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
23
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
12:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
31
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
13:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
31
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
16:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
62
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
18:00
06.12.2020Niedziela
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
83
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
17:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
41
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
17:30
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
24
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
19:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
69
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
19:30
16 kolejka

12/13.12.2020

12.12.2020Sobota
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
40
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
12:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
40
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
17:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
27
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
91
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
29
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
32
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
18:00
13.12.2020Niedziela
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
81
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
17:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
33
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
18:00
17 kolejka

19.12.2020

19.12.2020Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
91
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
12:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
91
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
14:15
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
18:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
310
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
43
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
29
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
14
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
20:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
20:00
18 kolejka

9/10.01.2021

Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
50
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
09.01.2021Sobota
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
53
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
13:30
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
010
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
10.01.2021Niedziela
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
02
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
16:00
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
53
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
18:00
27.01.2021Środa
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
12
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
20:15
23.02.2021Wtorek
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
35
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
19:30
19 kolejka

16/17.01.2021

FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
50
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
16.01.2021Sobota
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
01
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
12
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
17.01.2021Niedziela
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
44
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
14:30
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
23
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
20.01.2021Środa
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
110
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
31.01.2021Niedziela
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
12
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
16:00
27.02.2021Sobota
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
16:00
20 kolejka

6/7.02.2021

06.02.2021Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
21
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
14:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
18
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
17:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
46
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
140
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
21
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
51
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
19:00
07.02.2021Niedziela
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
32
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
10.03.2021Środa
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
18:30
21 kolejka

10.02.2021

Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
05
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
10.02.2021Środa
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
110
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
18:15
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
22
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
19:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
43
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
19:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
212
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
19:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
56
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
20:15
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
44
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
20:30
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
67
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
20:30
22 kolejka

13/14.02.2021

Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
50
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
13.02.2021Sobota
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
82
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
12:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
62
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
13:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
34
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
17:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
22
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
20:00
14.02.2021Niedziela
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
44
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
24
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
18:00
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
05
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
23 kolejka

20/21.02.2021

Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
05
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20.02.2021Sobota
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
31
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
12:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
68
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
17:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
24
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
22
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
19:00
21.02.2021Niedziela
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
44
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
17:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
02
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
18:30
27.02.2021Sobota
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
24 kolejka

13/14.03.2021

MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
25 kolejka

20/21.03.2021

Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
26 kolejka

24.03.2021

FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
27.02.2021Sobota
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
17:00
27 kolejka

27/28.03.2021

FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
--
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
28 kolejka

3.04.2021

MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
29 kolejka

17/18.04.2021

FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
30 kolejka

24/25.04.2021

MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
--
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
31 kolejka

8/9.05.2021

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
--
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
32 kolejka

15/15.05.2021

MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
--
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
33 kolejka

22/23.05.2021

Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
34 kolejka

29/30.05.2021

MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
F.C. Toruń