W czwartek 28 marca Tomasz Kriezel podpisał nową umowę z Football Clubem Toruń. Na mocy kontraktu, pod którym swój podpis złożył sam zawodnik oraz prezes klubu Patryk Stasiuk reprezentant Polski pozostanie graczem naszego zespołu przez kolejne dwa sezony.

-Podjąłem decyzję o pozostaniu w Toruniu na kolejne dwa lata ponieważ atmosfera w drużynie jest znakomita. Wyniki, które osiągamy są dobre. Wszystko w tym momencie zmierza w dobrym kierunku. Postanowiłem zostać w grodzie Kopernika aby pomóc w dalszym rozwoju tej dyscypliny w Toruniu. Czuje się bardzo dobrze fizycznie a treningi są bardzo dobrze przepracowane i to przekłada się na mecze. Nie uważam, żeby moja obecna dyspozycja była dużo lepsza niż wcześniej ale faktycznie udaje mi się teraz strzelać więcej bramek. Mieliśmy na początku kryzys ale mamy nadzieję, że to już za nami. Przed nami ważny mecz w Chorzowie w kontekście walki o najwyższe cele. Myślę, że w tym roku jesteśmy w stanie sprawić niespodziankę i nawet powalczyć z Rekordem Bielsko-Biała o złoty medal – komentuje na gorąco Tomasz Kriezel.

Tomasz Kriezel to zawodnik FC Toruń oraz kluczowy gracz reprezentacji Polski. 25-latek w tym sezonie jest najskuteczniejszym graczem aktualnego wicelidera Futsal Ekstraklasy. Kriezel ma na swoim koncie 12 bramek.

F.C. Toruń