W miniony piątek (26.06.2020r.) Zarząd Football Club Toruń w obecności swoich sponsorów i partnerów podsumował zakończony przedwcześnie sezon 2019/2020.Każdy ze sponsorów i partnerów Klubu otrzymał statuetkę z podziękowaniami „Za okazane wsparcie na parkietach Futsal Ekstraklasy. Wasze wsparcie i obecność jest bardzo ważne dla nas i naszej  drużyny”.Przypomnijmy, że „pomarańczowo – czarni”  po trzech latach z rzędu tym razem rozgrywki zakończyli bez medalu. Do szczęścia w postaci kolejnego krążka Futsal Ekstraklasy zabrakło jednak niewiele.

Zespół prowadzony przez Łukasza Żebrowskiego zakończył rozgrywki na piątym miejscu ze stratą zaledwie trzech punktów do strefy medalowej. Kto wie w jakich humorach kończylibyśmy sezon gdyby nie epidemia koronawirusa i przerwanie rozgrywek po 18 kolejkach.

To już jednak historia. Prezes Zarządu Football Club Toruń Patryk Stasiuk z optymizmem patrzy jednak w przyszłość.Na spotkaniu ze sponsorami i partnerami Klubu w Arenie Toruń mówił o wyzwaniach organizacyjnych jakie przyniósł miniony sezon oraz o zmianach, które czekają nas w sezonie 2020/2021!

Dodajmy, że w Arenie Toruń w piątkowy wieczór pojawił się także prezes Futsal Ekstraklasy Maciej Karczyński, który opowiadał o planach oraz wyzwaniach, przed którymi stoi spółka zarządzająca rozgrywkami każdy z 18 klubów.Kadra toruńskiej drużyny na pewno ulegnie zmianie. Drużyna zostanie odmłodzona, nie zabraknie transferów, a swoje mecze FC KJ nadal będzie rozgrywać w Arenie Toruń!  Zespół poprowadzi trener Łukasz Żebrowski.O szczegółach dotyczących przygotowań do nowego sezonu Futsal Ekstraklasy i zmianach w naszej drużynie będziemy Was informować na bieżąco.


F.C. Toruń