W sobotę w hali „Spożywczaka” FC Reiter Toruń zmierzy się z Legią Warszawa! Takiego meczu w Toruniu jeszcze nie było!

Rozgrywki STATSCORE Futsal Ekstraklasy na ostatniej prostej. Na 4 kolejki przed końcem ciekawie jest zarówno na szczycie jak i dole ligowej tabeli. O tytuł mistrzowski powalczą Piast Gliwice i Rekord Bielsko – Biała. Constract Lubawa będzie się musiał zadowolić prawdopodobnie brązowym medalem.

Na dole tabeli trwa zacięta rywalizacja i walka o utrzymanie. FC Reiter Toruń walczy o 5 miejsce w tabeli.

Legia Warszawa to jeden z trzech beniaminków, który ze wszystkich drużyn, które awansowały radzi sobie najlepiej. W zespole prowadzonym przez Mariusza Milewskiego nie brakuje wielu doświadczonych zawodników oraz młodych utalentowanych graczy, którzy w tym sezonie błyszczą w Futsal Ekstraklasie; jak chociażby bramkarz Tomasz Warszawski.

Czeka nas ciężki i trudny mecz. Legia Warszawa zapowiada, że do hali „Spożywczaka” przyjeżdża po pełną pulę i zwycięstwo. W pierwszym meczu obu drużyn w listopadzie padł remis 1:1. Bramkę dla „pomarańczowo – czarnych” zdobył Daniel Gallego Garcia.

W sobotę od godziny 18:00 liczymy na wsparcie i doping Kibiców. W czwartek TRES AMIGOS, czyli Daniel, Jeffer i Maksiu rozdawali podwójne wejściówki na to spotkanie. Zawodników FC Reiter Toruń mogliście spotkać na Starówce, w Toruń Plaza, czy Pizzerii Rustico w Przysieku.

Sobotnie spotkanie z Legią to przedostatnia szansa żeby zobaczyć w akcji FC Reiter w tym sezonie!

Wejściówki na mecz do kupienia tutaj: LINK eBilet

Kasa w dniu meczu jest czynna od godziny 17:00
Bilet normalny 10 złotych, dzieci do lat 7 bezpłatnie

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń