W  najbliższy weekend startuje runda rewanżowa Futsal Ekstraklasy !

W sobotę o godzinie 18.00 futsalowcy FC KJ Toruń podejmą świetnie spisującego się beniaminka z Lubawy. W składzie Constractu jest dwóch Brazylijczyków, Hiszpan i Portugalczyk.

Zespół rywala komplementuje szkoleniowec „pomarańczowo – czarnych” Łukasz Żebrowski.Przypomnijmy, że w minioną sobotę torunianie odrobili ligowe zaległości i po niezwykle emocjonującym meczu zremisowali z Mistrzem Polski Rekordem Bielsko – Biała 3:3. Spotkanie trzymało w napięciu do ostatniej sekundy i końcowej syreny. Michał Wojeciechowski podkreśla doskonałą frekwencje i świetny doping w meczu z Rekordem. „Kibice byli naszym szóstym zawodnikiem” – podkreśla „Misiu”.Sobotnie spotkanie z Constractem Lubawa w Arenie Toruń będzie równie emocjonujące. W pierwszym meczu obu drużyn padł remis 2:2.

Jak Michał Wojciechowski wspomina tamto spotkanie ? Pierwszą rundę Futsal Ekstraklasy torunianie zakończyli na pozycji wicelidera. „To fantastyczna sprawa” – mówi trener Łukasz Żebrowski. Miejmy nadzieję, że rundę rewanżową Futsal Ekstraklasy Wicemistrzowie Polski również rozpoczną „z przytupem”!

 Mecz z Constractem Lubawa w najbliższą sobotę w Arenie Toruń. Początek futsalowych emocji o godzinie 18.00.

Rozmawiał: Marcin Pułaczewski

F.C. Toruń