Animacje i mnóstwo zabaw dla dzieci, pokazy tricków piłkarskich, okazja do zrobienia selfie i zdobycia autografu oraz możliwość wygrania auta na weekend od FC Reiter Toruń i Tortital Toruń!

To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Was jutro (19.08) w Toruń Plaza. „Wejdź do gry!” z FC Reiter startuje w piątek na Placu Orzechowym o godz. 17:00! Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie prezentacja „pomarańczowo – czarnych” zaplanowana na 19:30!

W piątek w Toruń Plaza nie zabraknie pokazów i tricków piłkarskich! Z bliska i na własne oczy będzie można zobaczyć co z piłką potrafią zrobić kolumbijskie gwiazdy FC Toruń – Daniel Gallego Garcia i Jefferson Moreno Ortiz.

Wracając do atrakcji dla najmłodszych, to…

W piątek w Toruń Plaza będą także animatorzy z LCM Nieruchomości, którzy zadbają o to, żeby twarze wszystkich dzieci były pomalowane i roześmiane!

W trakcie całego wydarzenia będziemy zachęcać do aktywności, ruchu oraz zdrowego odżywiania! Zaprosimy Was także na pierwszy mecz sezonu! Już 28 sierpnia w hali ZS 28 przy ulicy Przy Skarpie 13 FC Reiter Toruń zagra z Dremanem Opole Komprachcice. (godz. 18:00)

Podwójne wejściówki na to wydarzenie zdobędziecie w piątek w Toruń Plaza. To z kim się widzimy ?


Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń