Po dwutygodniowej przerwie piłkarze FC Toruń wracają na ligowe parkiety! W najbliższą sobotę „pomarańczowo – czarni” zagrają na wyjeździe z MOKS-em Słoneczny Stok Białystok.

Przypomnijmy, że dwa mecze Statscore Futsal Ekstraklasy, które miały się odbyć 21 i 24 października zostały przełożone ze względu na pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa w organizmie u jednego z piłkarzy Football Club Toruń. Zawodnik na szczęście czuje się już dobrze i będzie gotowy, aby wspomóc drużynę w wyjazdowym meczu w Białymstoku.

W poprzednim sezonie mecz z drużyną prowadzoną przez Adriana Citko zakończył się remisem 4:4 i przyniósł kibicom obu drużyn ogromne emocje!

Jeszcze 3,5 minuty przed końcem tego spotkania torunianie przegrywali 2:4, jednak niespełna minutę później na tablicy wyników był już remis.

W tym sezonie Słoneczny Stok Białystok wygrał 3 mecze, 2 zremisował i zanotował 4 porażki. Z dorobkiem 11 punktów zespół ze stolicy Podlasia jest na 8 miejscu w rozgrywkach Statscore Futsal Ekstraklasy.

Torunianie, którzy mają rozegrane dwa spotkania mniej są na miejscu 10 z dorobkiem 10 punktów.

Transmisja z meczu MOKS Słoneczny Stok Białystok – Football Club Toruń oczywiście na www.tvcom.pl