Michał Krzemiński w swojej karierze zawodowej pracował dla wiodących kancelarii prawnych i radcowskich w Krakowie, Toruniu, czy Gdańsku. W tym czasie uczestniczył w setkach spraw sądowych zdobywając szerokie doświadczenie zawodowe.

Prowadzona przez niego kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych zarówno w Polsce jak i zagranicą.


grafika: https://www.michalkrzeminski.eu/


Michał Krzemiński to absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie bronił pracy magisterskiej napisanej pod kierunkiem prof. Tomasza Gizberta-Studnickiego. Ukończył również studia na kierunku filologia angielska Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskując stopień licencjata. W 2015 roku został członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, gdzie ukończył aplikację radcowską w 2017 roku. Obecnie członek OIRP w Toruniu.

Z wynikiem celującym ukończył podyplomowe studia Negocjacji, Mediacji oraz innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów. Michał Krzemiński ukończył również studia podyplomowa Akademii Spółek Handlowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Michał Krzemiński swobodnie komunikuje się i włada językiem angielskim oraz niemieckim.

Znakiem rozpoznawczym Radcy Prawnego Michała Krzemińskiego jest staranne przygotowanie merytoryczne w połączeniu z indywidualnym podejściem do Klienta! Pozwala to na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania do sytuacji prawnej i faktycznej danej sprawy.

Michał Krzemiński to bez wątpienia osoba godna największego zaufania oraz polecenia!

Dane kontaktowe:
ul. Narutowicza 12
87-700 Aleksandrów Kujawski​
Trzecia brama BIN sp. z o.o.
Biuro w Toruniu:
ul. Polna 105/12
87-100 Toruń

https://www.michalkrzeminski.eu/
kancelaria@michalkrzeminski.eu
+48 606 952 201

F.C. Toruń