Pizzeria RUSTICO to miejsce doskonale znane miłośnikom dobrego jedzenia! Na kulinarnej mapie Torunia i okolic znajduje się bowiem od długiego czasu, a od tego sezonu mocno wspiera FC Reiter Toruń w rozgrywkach STASTCORE Futsal Ekstraklasy!

Pizzeria RUSTICO znajduje się w trzech lokalizacjach; w Lubiczu, Przysieku oraz Grębocinie.

Jednak RUSTICO to również bary szybkiej obsługi, gdzie poskromicie swój głód zamawiając kebab, zapiekankę lub inne „szybkie danie” na wynos! Znajdziecie je w Toruniu w czterech punktach:

  • Kościuszki 32
  • plac Św. Katarzyny (przy X LO)
  • Chrobrego/Mazowiecka
  • Polna 136

Krzysztof Zakszewski – właściciel sieci RUSTICO – to także osoba doskonale znana toruńskim kibicom. Przez wiele sezonów „Zaki” reprezentował toruński klub hokeja na trawie – Pomorzanin, z którym wywalczył wiele medali Mistrzostw Polski. Do dzisiaj wspiera „Pomorka” oraz aktywnie gra w hokeja reprezentując Stellę Gniezno. W rozgrywkach halowych występuje w zespole Rustico Łubianka. Jest także członkiem Rady Nadzorczej Polskiego Związku Hokeja na Trawie.

Pizzeria RUSTICO to również zestawy obiadowe, zupy, pierogi, czy makarony, które wręcz pokochał Daniel Gallego Garcia!

Przypomnijmy, że Rustico wspierało „pomarańczowo – czarnych” już w poprzednim sezonie. Po wygranym meczu, nagroda musi być! Pizza smakuje najlepiej! 🙂

W tym roku umowa została jednak rozbudowana o dodatkowe elementy, a logo Pizzeria Rustico znajdziecie m.inn na koszulkach meczowych FC Toruń.

O tym jak smakują dania z Rustico mogą się przekonać także nasi kibice. Konkursów, w których do wygrania były vouchery na naszej stronie na Facebook’u nie brakuje! Niebawem kolejne!

Więcej informacji o aktualnych promocjach oraz pełne menu znajdziecie na stronie internetowej: www.pizzeriarustico.pl

Życzymy smacznego i dziękujemy za wsparcie w sezonie 2021/2022!

(artykuł sponsorowany)

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń