W czwartek 25 października w jednej z sal hotelu Filmar przedsiębiorcy wspierający na co dzień drużynę FC Toruń uczestniczyli w inauguracyjnym spotkaniu FC Toruń Premium Business Club.  Gospodarzem spotkania był prezes klubu Patryk Stasiuk, który przybliżył nam ideę stojącą za stworzeniem takiego miejsca:

-FC Toruń Premium Business Premium Club przede wszystkim ma być miejscem służącym integracji właścicieli biznesów, które przyczyniają się do funkcjonowania klubu oraz wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami. Jest to wyjątkowa szansa na przybliżenie sobie wzajemnie profili firm zrzeszonych wokół FC Toruń. Oczywiście naszym założeniem jest także wspólne spędzenie czasu w miłym, zaufanym i sprawdzonym biznesowym środowisku – opisuje ten projekt prezes klubu Patryk Stasiuk.

W spotkaniach mogą uczestniczyć sponsorzy i partnerzy Football Clubu Toruń oraz przedsiębiorcy zaproszeni przez zarząd lub sponsorów klubu. Wstęp na spotkania za okazaniem aktualnej karty VIP FC Toruń lub specjalnego zaproszenia.

 

F.C. Toruń