To mecz na którym nie może Ciebie zabraknąć! Pojedynek dwóch najlepszych futsalowych drużyn w Polsce!


W sobotę 4 stycznia 2019 roku w Arenie Toruń FC KJ Toruń zmierzy się z Rekordem Bielsko Biała! Początek tego elektryzującego spotkania o godzinie 18:00. Oba zespoły w tym sezonie przegrały zaledwie po jednym spotkaniu w Futsal Ekstraklasie. Rekordziści przegrali na wyjeździe z AZS UŚ Katowice, a „pomarańczowo – czarni” ulegli na wyjeździe drużynie Acana Orzeł Futsal Jelcz Laskowice.

Spotkanie obu drużyn planowo powinno się odbyć w październiku w ramach szóstej kolejki spotkań. Rekord rywalizował wtedy w europejskich pucharach. Torunianie zgodzili się na przełożenie tego meczu. Mocniejszego wejścia w Nowy Rok nie można było sobie wymarzyć! W poprzednim sezonie FC KJ Toruń jako jedna z nielicznych drużyn w Polsce pokonała Rekord Bielsko – Biała. „Pomarańczowo – czarni” zrobią wszystko, aby powstrzymać rekord i podtrzymać swoją zwycięską passę w Arenie Toruń.

W takim meczu wsparcie kibiców na trybunach jest wręcz niezbędne ! Bądź szóstym zawodnikiem Wicemistrzów Polski i dopinguj toruńskich futsalowców w starciu z Mistrzem Polski !


04.01.2020r. – #BijemyRekord!


Wejściówki na to spotkanie do kupienia przez całą dobę w recepcji Hotelu Meeting (ul. Generała Józefa Bema 73/89) W dniu meczu kasa w Arenie Toruń będzie czynna od godziny 17.00 !


W poprzednim sezonie FC KJ Toruń jako jedna z nielicznych drużyn w Polsce pokonała we własnej hali Rekord Bielsko – Biała 2:1. Jak będzie tym razem ? Przekonaj się o tym na własnej skórze i poczuj wielkie futsaLove emocje !

F.C. Toruń