Firmy RADIO SYSTEM chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! RADIO SYSTEM to bezpieczeństwo i zaufanie! RADIO SYSTEM to nowoczesna firma korzystająca z najnowszych technik systemów ochrony!

Firma działa na rynku od ponad 20 lat! W tym czasie wypracowała sobie mocną i ugruntowaną pozycję i cały czas się rozwija! RADIO SYSTEM to systemy alarmowe dla domu i firmy!

RADIO SYSTEM posiada wszystkie niezbędne uprawnienia, certyfikaty, licencje oraz kwalifikacje. Każda realizacja charakteryzuje się najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Do instalacji systemów alarmowych wykorzystywane są innowacyjne, nowoczesne rozwiązania dostarczane przez renomowanych producentów.

RADIO SYSTEM świadczy swoje w następującym zakresie:

👉 systemy alarmowe na obiektach, alarmy domowe
👉 telewizja przemysłowa (montaż, zakładanie kamer)
👉 montaż monitoringu
👉 systemy przeciwpożarowe
👉 dźwiękowy system ostrzegawczy/DSO
👉 kontrola dostępu
👉 nagłośnienie obiektów
👉 sieci komputerowe

Wszystkie realizacje przeprowadzone przez RADIO SYSTEM mają wspólny mianownik. Charakteryzują się najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół!

RADIO SYSTEM to profesjonalne doradztwo oraz innowacyjne, nowoczesne rozwiązania!

Jeżeli poszukujecie solidnej firmy do zakładania systemów alarmowych, zapewniających maksymalne bezpieczeństwo każdej posiadłości, to bez wahania wybierzcie RADIO SYSTEM!

„Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach” – podkreśla założyciel i właściciel firmy Przemysław Radio. „Chcemy dzielić się naszym sukcesem ze społecznością, w której żyjemy.”

Od wielu lat RADIO SYSTEM pomaga również osiągać sukcesy toruńskim sportowcom czego przykładem są m.in nasi piłkarze i Football Club Toruń! Dziękujemy za Wasze wsparcie i cieszymy się, że kolejny sezon gracie z nami, a my.. możemy spać spokojnie!Artykuł sponsorowany.

F.C. Toruń