„FutsaLOVE soboty” dla najmłodszych startują wraz z inauguracją nowego roku szkolnego. Pierwsze zajęcia odbędą się w sobotę 12 września w Arenie Toruń.

Otwarte treningi poprowadzi m.in. szkoleniowiec pierwszego zespołu FC Toruń – Łukasz Żebrowski, Marcin Gębicki i zawodnicy ze Statscore Futsal Ekstraklasy!

To doskonała okazja dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat aby poznać bliżej niezwykle widowiskową dyscyplinę sportu jaką jest futsal!

Szkółka piłkarska „Futsal Kids” funkcjonuje od września 2014 roku. Motorem napędowym codziennych działań w Akademii jest uśmiech na twarzach podopiecznych, rozwijanie w nich pasji do sportu oraz wpajanie idei zespołowości i zasad „fair play”!

„Tylko w takich warunkach w oparciu o fachową wiedzę i doświadczenie jesteśmy w stanie efektywnie wpływać na rozwój naszych podopiecznych w wielu obszarach; fizycznym, psychologicznym, społecznym, czy techniczno – taktycznym” – podkreśla koordynator Akademii FC Toruń Łukasz Żebrowski.

Zajęcia z zachowaniem reżimu sanitarnego i spełnienia wszystkich niezbędnych wymogów bezpieczeństwa epidemiologicznego będą się odbywać przez cztery soboty z rzędu w dwóch kategoriach wiekowych!

10:30 – 11:30 dzieci z roczników 2015-2012
11:30 – 12:30 dzieci z roczników 2011-2007

Dokładny termin i lokalizacje bezpłatnych treningów Akademii Piłkarskiej FC Toruń

Więcej informacji o nowoczesnym modelu szkolenia Akademii Piłkarskiej „Futsal Kids” na stronie internetowej: www.pilka.torun.pl


Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń