Kompleksowe sprzątanie obiektów, jednorazowe usługi porządkowe, czy usługi porządkowe po budowach i remontach to tylko trzy z wielu usług, które swoim Klientom oferuje CLEAN WAY. Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która swoje usługi realizuje na najwyższym poziomie dbając przy tym o środowisko naturalne.

„W naszej firmie ufamy, że rynkowy sukces firmy, dbałość o ludzi oraz środowisko naturalne są ze sobą powiązane, dlatego od początku naszej działalności kierujemy się takimi wartościami jak bezpieczeństwo, odpowiedzialność, otwartość, humanizm i troska o środowisko. Tego wymagamy nie tylko od siebie, ale i od podmiotów z nami współpracujących”

Czysta przestrzeń sprzyja zorganizowaniu, motywacji i dobremu samopoczuciu. Spędzanie czasu w czystym i świeżym pomieszczeniu jest po pierwsze zdrowsze, a po drugie wpływa na naszą efektywność.

CLEAN WAY od wielu lat angażuje się także w akcje społeczne i charytatywne. SZLACHETNA PACZKA dla potrzebującej rodziny i udział w „weekendzie cudów” to już tradycja!


zdjęcie: Facebook Clean Way

CLEAN WAY nie boi się również „sprzątających wyzwań”! Pracownicy firmy zadbali m.in o czystość w CKK Jordanki w trakcie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego CAMERIMAGE FESTIVAL!


zdjęcie: Facebook Clean Way

Właściciel firmy Mariusz Duszyński to także zapalony kibic sportowy, którego można zobaczyć w Toruniu na meczach żużlowych, hokejowych, piłkarskich i oczywiście futsalowych. CLEAN WAY od wielu lat wspiera toruński sport! Także z FC Toruń jest od wielu sezonów, a logo firmy znajdziecie m.in na naszych koszulkach meczowych!

CLEAN WAY w swojej działalności koncentruje się na dwóch sektorach: usługach porządkowych oraz sprzedaży środków chemicznych, urządzeń i sprzętu do sprzątania.

Z CLEAN WAY zadbasz także o swoje auto. Myjna bezdotykowa 24h znajduje się w Toruniu przy ulicy Chrobrego 32.

CLEAN WAY to również:

  • konserwcja posadzek
  • mycie okien metodą alpinistyczną
  • impregnacja posadzek
  • krystalizacja marmuru
  • wypożyczanie urządzeń

65Pełną ofertę i zakres usług znajdziecie na stronie internetowej: www.cleanway.pl lub kontaktując się z Działem Obsługi Klienta: tel. 56/655 90 93, mobile +48 668 106 034, biuro@cleanway.pl
artykuł sponsorowany

F.C. Toruń