Po trzech sezonach spędzonych w FC Toruń Konrad Jekiełek postanowił na jakiś czas odpocząć od piłki i skoncentrować się na pracy zawodowej. „Kondziu” dziękujemy Tobie za wszystko!

Zawodnik trafił do Torunia po udanych dla „biało – czerwonych” Mistrzostwach Europy do lat 19. Zespół prowadzony przez Łukasza Żebrowskiego znalazł się wtedy w strefie medalowej zajmując w turnieju finałowym trzecie miejsce.

Konrad Jekiełek jest wychowankiem Rekordu Bielsko – Biała i to właśnie z tego Klubu trafił do Grodu Mikołaja Kopernika. W ciągu trzech sezonów rozegrał ponad 60 spotkań.Konrad Jekiełek występował w FC Toruń od sezonu 2019/2020. W Futsal Ekstraklasie zdobył dla „pomarańczowo – czarnych” 3 gole.

„Dziękuję całemu Zarządowi, trenerowi Łukaszowi Żebrowskiemu, wszystkim związanym z Klubem oraz oczywiście Kibicom. To był dla mnie wyjątkowy okres, choć w ostatnim czasie nie grałem w lidze regularnie. Poznałem w Toruniu wielu fantastycznych ludzi i póki co swoją przyszłość wiążę właśnie z tym miastem. To tutaj znalazłem także miłość swojego życia – Oliwię, która od samego początku mocno mnie wspierała” – mówi Konrad Jekiełek.

Konrad Jekiełek jeszcze nie wie, czy swoją przygodę z piłką zakończył definitywnie. Na razie od futsalu zamierza trochę odpocząć, choć w przyszłości nie wyklucza powrotu na halę lub.. duże boisko.

„Kondziu” raz jeszcze dziękujemy Tobie za wszystko! Pamiętaj, że w Toruniu i Football Club Toruń masz wielu kolegów i przyjaciół! Już teraz zapraszamy Ciebie na mecze „pomarańczowo – czarnych” w sezonie 2022/2023.Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń