Adrian to chłopak pełen życia, radości i wiecznego uśmiechu na twarzy! Mimo swojej niepełnosprawności i wielu ograniczeń ruchowych chce czerpać z życia tyle co osoba, która jest w pełni sprawna! Możemy mu to ułatwić biorąc udział w licytacji koszulki meczowej „pomarańczowo – czarnych”, polówki FC Toruń oraz kolekcjonerskiej piłki z podpisami piłkarzy, którzy reprezentowali nasz klub!

Adrian to kibic FC Toruń i wielki sympatyk toruńskiego sportu! Liczymy na jego wsparcie i obecność na trybunach przy okazji kolejnych spotkań w STATSCORE Futsal Ekstraklasie!

Aby żyć pełnią życia i móc wydostać się z domu potrzebny jest zakup schodołazu. Koszt zakupu wynosi jednak aż 14.000 złotych. Jego zakup ułatwi życie nie tylko Adiemu, ale także jego siostrze – Gosi, która wspiera swojego brata.

Gosia to kobieta o złotym sercu, która od 15 lat pomaga osobom niepełnosprawnym. Obecnie pracuje w Domu Pomocy Społecznej, a koleżanki i koledzy z pracy postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy. Efekt jest bardzo dobry, ale do zebrania pełnej kwoty brakuje jeszcze niemal 2000 złotych.

Aukcja koszulek i piłki na naszym profilu na Facebooku. Bezpośredni link: https://www.facebook.com/100060243735070/posts/364866302198158/?d=n Aukcja potrwa do czwartku do godz. 12:00. Osoba, która wygra licytację będzie zobowiązana wpłacić pieniądze na konto zbiórki na zrzutka.pl

Bezpośredni link: https://zrzutka.pl/ca5arm?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR1fNJj7k1z2DiEBloPoRw8Wh2pDOJQGIt51y_Bv62GBSStVOFnynpCmJjw

Oczywiście, mile widziane także wszystkie wpłaty na konto zrzutki. Jesteśmy pewni, że zakup schodołazu to tylko kwestia czasu.

„Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby”.

F.C. Toruń