„Możemy zamknąć rok najlepiej jak się da, zrobimy wszystko żeby trzy punkty zostały w Toruniu” – mówi przed meczem z beniaminkiem z Brzegu kapitan „pomarańczowo – czarnych” Marcin Mikołajewicz.

FC Reiter Toruń jutro we własnej hali podejmie Fit Morning Gredar Futsal Team Brzeg. Początek meczu o godz. 18:00. I choć nasi rywale plasują się w strefie spadkowej, to wcale nie będzie łatwe spotkanie. Torunianie w tym sezonie mają swoje problemy, a w Arenie Toruń do tej pory jeszcze nie wygrali.

Zespół Łukasza Żebrowskiego zdecydowanie lepiej radzi sobie w tym sezonie w meczach wyjazdowych.

Mimo problemów, z którymi w tym sezonie borykają się „pomarańczowo – czarni” wszyscy są zdeterminowani i na treningach ciężko pracują na kolejne zwycięstwo. Pierwsze w Arenie Toruń. Byłby to idealny prezent na Święta nie tylko dla kibiców.

Ostatni mecz w tym roku będzie można zobaczyć na żywo za pośrednictwem strony internetowej www.sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Transmisja z meczu jak zawsze na tvcom.pl! https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Futsal/Liga-Ekstraklasa/Sezona-2020-2021/195652-Football-Club-Torun-Fit-Morning-Gredar-Futsal-Brzeg-17-kolejka.htm

Bądźcie z nami i zobaczcie „pomarańczowo – czarnych” w akcji po raz ostatni w tym roku!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń