Choć w ostatnim meczu z Futsal Leszno bramki nie zdobył, to przy golach asystował dwukrotnie i po raz kolejny był motorem napędowym „pomarańczowo – czarnych”!

Marcin Mrówczyński został także wybrany do najlepszej piątki 18 kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy! (grafika FB Futsal Ekstraklasa)„Mrówa” na parkiecie imponuje swoją szybkością i zwinną nogą! W każdym meczu potrafi zrobić „róźnicę” i podejmuje bardzo dojrzałe decyzje – podkreśla trener FC Reiter Toruń. Jego skuteczne dryblingi wkręciły w parkiet niejednego rywala! Potrafi wziąć ciężar gry na swoje barki.

Już w swoim pierwszym sezonie na parkietach Futsal Ekstraklasy (2017/2018) Mrówczyński został powołany do reprezentacji Polski! Trener Łukasz Żebrowski uważa, że „Mrówa” cały czas dojrzewa i jego kolejne powołania do reprezentacji to tylko kwestia czasu!

W obecnych rozgrywkach Marcin Mrówczyński zdobył do tej pory 8 goli. W ważnych momentach „Mrówa” nie zawodzi trenera oraz toruńskich Kibiców. Nie tylko strzela ważne gole dla FC Toruń, ale także asystuje.

Niesamowicie ambitny i pracowity. Waleczny i skuteczny! Ma w sobie ogromny potencjał i możliwości, które cały czas rozwija!Powodzenia Marcin! Trzymamy za Ciebie kciuki!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń