Mecz sparingowy pomiędzy FC Reiter Toruń, a AZS UG Gdańsk był dla Mateusza Cymana swego rodzaju „podróżą sentymentalną!” Były zawodnik „pomarańczowo – czarnych” spędził w Toruniu niemal 3 sezony i wywalczył w tym czasie 2 medale Mistrzostw Polski!

„Ten Klub zawsze będzie w moim sercu” – mówi „Dziki” przypominając także świetną atmosferę, która panuje w Toruniu.

Okres spędzony w Toruniu Mateusz Cyman określa jako swój najlepszy czas w karierze! Z Marcinem Mikołajewicziem, czy trenerem Łukaszem Żebrowskim kontakt ma do dzisiaj.

Były zawodnik FC Toruń doskonale spisuje się w tym sezonie na parkietach 1 Polskiej Ligi Futsalu. Dla AZS UG Gdańsk „Mati” zdobył aż 33 bramki! Wspólnie z kolegami powalczy teraz o awans do Statscore Futsal Ekstraklasy w meczu barażowym. Ich rywalem będzie Sośnica Gliwice.

Mateusz Cyman jest na bieżąco i dokładnie śledzi poczynania „pomarańczowo – czarnych” w tym sezonie.

Czy Mateusz Cyman przypomni się toruńskim kibicom w kolejnym sezonie ? Czy AZS UG awansuje do Statscore Futsal Ekstraklasy, a „Mati” zagra przeciwko swoim kolegom z FC Toruń ? Odpowiedzi na te pytania poznamy niebawem.

„Dziki” życzymy powodzenia i trzymamy za Ciebie kciuki! ✊ Pamiętaj, że w Toruniu masz wielu przyjaciół i dobrych znajomych! 🤜🤛Rozmawiał: Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń