Pamiątkowe medale i statuetki Mecenasa Toruńskiego Sportu w miniony piątek wręczył Prezydent Torunia Michał Zaleski oraz jego zastępca Zbigniew Fiderewicz i przewodniczący Rady Miasta Marcin Czyżniewski.

Dla naszego tytularnego sponsora – firmy REITER S.J. – to nie pierwsze tego typu wyróżnienie. Cieszy jednak równie mocno jak to, które REITER otrzymał przy okazji pierwszej edycji tego wydarzenia w 2013 roku.

3
Bez przychylności i hojności Mecenasów Toruńskiego Sportu sport ten byłby z pewnością w zupełnie innym miejscu. Przyjmuję to z najwyższym uznaniem, prosząc bohaterów naszej gali o przyjęcie słów wielkiej wdzięczności za wspieranie toruńskiego sportu w minionym 2021 roku – mówił prezydent Torunia Michał Zaleski. – Mam nadzieję, że ta pomoc, mająca niekiedy charakter bardzo złożonych i wieloletnich zobowiązań finansowych, przynosi Państwu wielką satysfakcję i dumę.

Więcej o wydarzeniu na stronach toruńskiego magistratu: https://www.torun.pl/pl/mecenasi-sportu-na-medal?fbclid=IwAR2w3WbacWPCcLMAUpPOtjCfQw2dSuOh3ChyJ3kfZ_DcE5M0jXYsVQJbND8

Dodajmy, że medale Mecenasa Toruńskiego Sportu otrzymali również Kolegium Jagiellońskie, Centrum Handlowo – Rozrywkowe Toruń Plaza oraz Pizzeria Rustico i Kancelaria Prawno – Podatkowa Focus.(zdjęcia: Facebook: Kancelaria Prawno – Podatkowa FOCUS, Pizzeria Rustico, www.torun.pl, SK-Foto Sławomir Kowalski)

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za Wasze wsparcie! Życzymy sukcesów! Bardzo doceniamy i dziękujemy za Wasze wsparcie!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń