W najbliższy weekend (6/7.02) zostanie rozegrana 20 kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy. Kluby wracają do ligowych zmagań po 4 tygodniowej przerwie w rozgrywkach ze względu na zgrupowanie reprezentacji Polski oraz dwumecz z Portugalią. Przypominamy, że rewanżowe spotkanie odbędzie się w środę w łódzkiej Atlas Arenie. Początek meczu o godzinie 16:00, a bezpośrednia transmisja w TVP Sport.

Zaplanowane zgodnie z terminarzem spotkanie FC Reiter Toruń – AZS UW Darkomp WIlanów nie dojdzie jednak do skutku. Mecz został przełożony na prośbą zespołu z Warszawy i zostanie rozegrany w Toruniu 10 marca.

Mimo przełożenia tego spotkania przed zespołem Łukasza Żebrowskiego bardzo pracowity i intensywny okres. W lutym w niespełna dwa tygodnie „pomarańczowo – czarni” rozegrają aż cztery spotkania, w tym mecz Pucharu Polski.

W kolejnym tygodniu (10.02, godz. 18:15) FC Reiter Toruń zagra na wyjeździe z Wicemistrzem Polski – Constractem Lubawa (21 kolejka). Spotkanie będzie transmitowane na żywo na kanale „Łączy nas piłka” na Youtube.

Cztery dni później torunianie we własnej hali podejmą kolejny zespół, który w tym sezonie walczy o medale – Piasta Gliwice. (22 kolejka) Spotkanie zaplanowano na niedzielę 14 lutego, a transmisję z tego meczu zobaczycie na pewno na www.tvcom.pl

Zaledwie trzy dni później FC Reiter rozegra kolejne spotkanie. Tym razem pucharowe. W 1/32 halowego Pucharu Polski we własnej hali zagramy z MOKS-em Słoneczny Stok Białystok.

Z kolei w niedziele (21.02) nasz zespół czeka daleki wyjazd do Katowic i spotkanie w ramach 23 kolejki Stastcore Futsal Ekstraklasy z AZS UŚ Katowice.

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń