Michał Neihs to utalentowany 19 – letni lewonożny skrzydłowy, który doskonale czuje się w grze jeden na jeden!

Młody zawodnik ze Starogardu Gdańskiego jest także reprezentantem Polski U-19. Pierwsze półrocze tego roku stracił na leczeniu kontuzji, co uniemożliwiło mu udział w eliminacjach. Na turniej finałowy Mistrzostw Europy w Hiszpanii nowy zawodnik „pomarańczowo – czarnych” jest już spakowany! 🙂

Michał Neihs to „BRAT” Kamila Roll. Obaj zawodnicy znają się od wielu lat i pierwsze piłkarskie kroki stawiali wspólnie w Klubie Beniaminek 03 Starogard Gdański. Są nierozdzielni i nierozłączni, o czym świadczy ich przejście do Torunia.

„Michał ma naturalne inklinacje do gry ofensywnej oraz ogromny potencjał do uwolnienia. Drzemią w nim duże rezerwy jeśli chodzi o przygotowanie motoryczne. Jeśli dalej konsekwentnie i ciężko będzie pracował na treningach, a jego talent nadal będzie rozwijał się tak dobrze, to obrońcy będą mieli z nim problem” – mówi Łukasz Żebrowski.

Co o swoim przyjściu do Torunia mówi sam piłkarz ?

„Miałem okazję już wcześniej trenować w Toruniu i praca z trenerem Żebrowskim bardzo mi odpowiada. W zespole jest świetna atmosfera i bardzo dobry trener”

Michał witamy w Grodzie Mikołaja Kopernika i życzymy szybkiego debiutu w Futsal Ekstraklasie! Powodzenia! Trzymamy kciuki i cieszymy się, że jesteś z nami!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń